Projektowanie wnętrz
  • Home
  • /
  • Projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz – Szczecin i okolice, jako kluczowy obszar naszej działalności

Firma Forma Design funkcjonuje na rynku od wielu lat i w tym czasie zdołała zrealizować całą gamę ciekawych projektów. Ponad 300 prac to dorobek, który przełożył się na szczegółowy wymiar prowadzonych usług, jakie mamy do zaoferowania naszym Klientom. Zakładając naszą pracownię w województwie zachodniopomorskim, wiązaliśmy duże nadzieje z tym, że nasze projekty przysłużą się tamtejszym odbiorcom i wpasują się w ich gusta oraz upodobania. Projektowanie wnętrz w Szczecinie i okolicach stało się naszym pierwszym i dalej pełni do dziś główny obszar działalności Forma Design. Nie udałoby się tego wszystkiego dokonać, gdyby nie chęć doskonalenia i wzbogacania naszej oferty o nowe rozwiązania czy pomysły, które przekładają się na kompleksowy wymiar aranżacji przestrzeni.

Projektowanie wnętrz Forma Design

Projektowanie wnętrz Szczecin

Charakter działań Forma Design w ramach projektowania wnętrz w Szczecinie

W zespole Forma Design znajdują się profesjonalni architekci wnętrz, którzy są zaznajomieni z obowiązującymi trendami, uwzględniający je w aranżacjach wnętrz naszych Klientów. Wyjątkowe metamorfozy pomieszczeń jesteśmy w stanie uzyskać za sprawą implementowania w koncepcjach elementów sztuki, a także czerpiąc i inspirując się rozwiązaniami, opartymi o skandynawski minimalizm. Mamy świadomość, że przemyślany design musi obejmować nawet najdrobniejsze szczegóły, które w rezultacie mogą przełożyć się na nietuzinkowy, a zarazem jednolity nastrój i klimat wnętrza.

Udana aranżacja restauracji, recepcji w hotelu czy baru, musi iść w parze z jego przeznaczeniem. Podejmując się projektowania wnętrz w Szczecinie i okolicach, całą koncepcję i pomysł na kreację pomieszczenia opieramy na celu, jaki przyświeca podanej przestrzeni. Nie chodzi tylko o budowanie zgranej kompozycji – akcesoriów, mebli i urządzeń, które mają podobać się wizualnie. To także wzięcie pod uwagę cech użytkowych, tak by zaprojektowane wnętrze było jak najbardziej funkcjonalne – z korzyścią zarówno dla jego użytkowników, jak i właścicieli. W końcu oddane do użytku meble w restauracji powinny nie tylko przyciągać wzrok efektownym wykończeniem, ale także być wygodne i wytrzymałe.

Praktyczne zastosowanie elementów w przestrzeni to kluczowe podejście, jakim trzeba się kierować podczas aranżacji i projektowania wnętrza. Szczecin jako rozbudowane miasto posiada wiele lokalów, punktów usługowych, w ramach których ich właściciele podejmują się stworzenia czegoś wyjątkowego, przyciągającego zarazem uwagę odbiorców, ale też zgodnego z przeznaczeniem. W dalszej kolejności działania projektowe pracowni Forma Design opierają się na dostosowaniu przestrzeni do wszystkich użytkowników, także osób niepełnosprawnych i wszelkich innych wymogów, wynikających z charakteru wnętrza oraz jego budowy.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z profesjonalnych usług Forma Design. Projektowanie wnętrz w Szczecinie i okolicach to pasja, dzięki której udaje się nam realizować nietuzinkowe projekty, zgodne z oczekiwaniami naszych Klientów.