Meble do hoteli
  • Home
  • /
  • Meble do hoteli

Piękne i funkcjonalne meble do hoteli Szczecin

Wybór idealnych mebli do hotelu, które miałyby spełniać oczekiwania gości i właścicieli, to z pewnością nie lada wyzwanie. Aranżacja wnętrza hotelowego lobby, baru czy pokoju powinna być spójna z wizerunkiem firmy i z wyglądem całego hotelu. Musi być również funkcjonalna i wizualnie atrakcyjna tak, by zachęcała gości do powrotu. Wyposażanie pomieszczeń hotelowych powinno odpowiadać na potrzeby setek potencjalnych odbiorców. Na szczęście nie musisz zajmować się w tym w pojedynkę, ponieważ specjaliści z Forma Design chętnie zrobią to za Ciebie!

W Forma Design zajmujemy się projektowaniem wnętrz restauracji, pubów, kawiarni, hoteli i wielu innych lokali gastronomicznych oraz rozrywkowych. Posiadamy też własne pracownie, w których wykonujemy wysokiej jakości meble i wykończenia z materiałów, takich jak metal, kamień czy drewno. W produkcji mebli posługujemy się również nowoczesną technologią obróbki materiałów CNC, dzięki której jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów i w ramach usługi meble do hoteli Szczecin dostarczyć Ci wyjątkowe wyposażenie, zaprojektowane specjalnie na potrzeby Twojego biznesu.

Meble do hoteli Forma Design

Meble do hoteli Szczecin

Usługa trafiająca w Twój gust

Dzięki kompleksowym usługom Forma Design możesz całkowicie odmienić wystrój Twojego hotelu. Zachęcamy do skorzystania z usługi, dzięki której otrzymasz jedyne w swoim rodzaju meble do hoteli. Szczecin i inne okoliczne miejscowości stanowią główny obszar naszych dotychczasowych działań, ale do współpracy zapraszamy mieszkańców wszelkich innych miejscowości w całej Polsce oraz zza granicy.

W Forma Design zajmujemy się między innymi zabudowywaniem przestrzeni hotelowych wysokiej jakości wyposażeniem meblowym takim jak szafy, krzesła, stoły czy meblami kuchennymi. Przystępując do pracy w ramach usługi meble do hoteli Szczecin, których wykonanie lub znalezienie nam zlecisz, realizujemy kilka niezbędnych etapów. Na początek wspólnie z Klientem określamy styl wystroju całego hotelu, do którego będziemy odnosić się w procesie projektowania mebli. Staramy się również najdokładniej określić grupę docelową i dokładne przeznaczenia miejsca. Ma to bardzo duży wpływ na końcowy rezultat projektowania, ponieważ wychodzimy z założenia, że hotel, który przyjmuje przede wszystkim klientów biznesowych podczas służbowych podróży, powinien prezentować się inaczej niż hotel, do którego przyjeżdżają na wakacje rodziny z dziećmi. Dopiero po ustaleniu tych podstaw zaprezentujemy Ci nasze propozycje.

W ramach kompleksowej usługi meble do hoteli Szczecin możemy Ci zaproponować pełne umeblowanie lobby hotelu, hotelowej restauracji czy barów. Wykonamy również fotele, sofy czy regały, którymi wypełnisz przestrzenie hotelowych pokojów.