Frezowanie CNC

  • Home
  • /
  • Frezowanie CNC

Frezowanie CNC Szczecin

 

Wybierając się na uroczystą kolację, przyjęcie czy po prostu na spotkanie ze znajomymi pragniemy spędzić miło czas w komfortowym i jednocześnie wizualnie atrakcyjnym miejscu, takim jak restauracja, pub, bar czy kawiarnia. Jest to z pewnością dobra wskazówka dla właścicieli tego typu lokali, którzy stoją przed zadaniem aranżacji ich wnętrz. W Forma Design wykonujemy projekty, których efektem ma być funkcjonalne i oryginalne zagospodarowanie przestrzeni lokali gastronomicznych i rozrywkowych. Produkujemy meble i zabudowy na zamówienie, udostępniamy usługę frezowanie Szczecin, w ramach której możesz wejść w posiadanie nie tylko oryginalnych mebli, ale też tablic z logo Twojej działalności.

Realizujemy wszelkiego rodzaju prace z zakresu obróbki zwanej frezowaniem. Szczecin i jego okolice to główny teren naszych działań, ale do współpracy zapraszamy też mieszkańców innych regionów Polski, a nawet zza granicy. Specjaliści z Forma Design przy pomocy nowoczesnych urządzeń sterowanych numerycznie (CNC Szczecin) wytwarzają różne skomplikowane elementy, zgodnie z projektem aranżacji lokalu Klienta. Nasi współpracownicy posiadają w tym zakresie bardzo bogate doświadczenie, co gwarantuje wykonanie usługi CNC Szczecin na wysokim poziomie.

Frezowanie CNC Szczecin

Frezowanie CNC Szczecin

Liczne zastosowania obróbki CNC Szczecin

Dzięki usłudze CNC Szczecin wykonujemy grawery, przednie panele, obudowy, ozdobne panele pod części elektroniczne, tablice informacyjne, tabliczki znamionowe, szyldy, litery przestrzenne, kasetony, reklamy świetlne, banery reklamowe, prototypy 3D, szablony, meble, ozdobne ornamenty oraz wiele innych wnętrzowych elementów, które mogą wyróżnić Twój pub, bar czy kawiarnię. Naszym Klientom udostępniamy szeroki zakres obrabianych materiałów. W ramach usługi frezowanie Szczecin wytwarzamy elementy metalowe, z tworzywa sztucznego, drewniane, drewnopochodne oraz kamienne.

W Forma Design projektujemy wnętrza, produkujemy meble i zabudowy oraz dostarczamy wszelkie potrzebne do montażu elementy. Frezowanie Szczecin pozwala nam na łączenie w naszych projektach modułów, wykonanych z różnych materiałów w jedną całość. Posiadamy własne stolarnie, w których obrabiamy drewno, produkujemy blaty i inne komponenty mebli, szyjemy tapicerki oraz montujemy wyposażenie meblowe. Dzięki technologii CNC możemy kompleksowo wykonać części mebli, reklam oraz dekoracji.

Zachęcamy Cię do skorzystania z naszej bogatej oferty, w której znajduje się usługa projektowanie wnętrz restauracji, meble do restauracji, hoteli oraz nowoczesne frezowanie z wykorzystaniem technologii CNC.