Frezowanie CNC
 • Home
 • /
 • Frezowanie CNC

Frezowanie CNC w drewnie Szczecin

Maszyna na użytek forma design

W Forma Design wykonujemy projekty, których efektem ma być funkcjonalne i oryginalne zagospodarowanie przestrzeni lokali gastronomicznych i rozrywkowych. Produkujemy meble i zabudowy na zamówienie oraz udostępniamy usługę frezowanie Szczecin, w ramach której możesz wejść w posiadanie nie tylko oryginalnych mebli, ale też tablic z logo Twojej działalności. W tym zakresie jesteśmy zagwarantować dokładne działania w postaci wycinania, grawerowania i obróbki skrawania takich materiałów jak drewno, sklejki, MDF, tekstolit, tworzywa sztuczne czy laminaty. Za sprawą naszego bogatego doświadczenia i dostępnych narzędzi jesteśmy w stanie uzyskać nietypowe elementy frezowane do mebli, jak również tablice, ażurowe ścianki czy blendy.

Realizujemy wszelkiego rodzaju prace z zakresu obróbki zwanej frezowaniem. Szczecin i jego okolice to główny teren naszych działań, ale do współpracy zapraszamy też mieszkańców innych regionów Polski, a nawet z zagranicy. Specjaliści z Forma Design przy pomocy nowoczesnych urządzeń sterowanych numerycznie (CNC Szczecin) wytwarzają różne skomplikowane elementy, zgodnie z projektem aranżacji lokalu Klienta. Nasi współpracownicy posiadają w tym zakresie bardzo bogate doświadczenie, co gwarantuje wykonanie usługi CNC Szczecin na wysokim poziomie.

Liczne zastosowania frezowanie w drewnie CNC Szczecin

Dzięki usłudze frezowanie drewna CNC Szczecin, jak i za pomocą innych różnorodnych materiałów, wykonujemy dla naszych Klientów grawery, ozdobne panele , tablice informacyjne, tabliczki znamionowe, szyldy, litery przestrzenne, kasetony, reklamy świetlne, banery reklamowe, prototypy 3D, szablony, meble, ozdobne ornamenty oraz wiele innych elementów wyposażenia wnętrz, które mogą wyróżnić Twój pub, bar czy kawiarnię. Naszym Klientom udostępniamy szeroki zakres obrabianych materiałów. W ramach usługi jesteśmy w stanie zaproponować frezowanie CNC w drewnie, jak również w sklejce, mdf, pcv, kompozycie, staronie, corianie tbondzie wytwarzamy elementy z laminatu .

W Forma Design projektujemy wnętrza, produkujemy meble i zabudowy oraz dostarczamy wszelkie potrzebne do montażu elementy. Frezowanie i wycinanie CNC Szczecin pozwala nam na łączenie w naszych projektach modułów, wykonanych z różnych materiałów w jedną całość. Posiadamy własną stolarnię , w której obróbka CNC dokonywana jest w drewnie,sklejce, mdf, laminacie produkujemy blaty i inne komponenty mebli, wykonujemy tapicerki oraz montujemy wyposażenie meblowe. Dzięki technologii CNC możemy kompleksowo wykonać części mebli, reklam oraz dekoracji. W ten sposób, zakres naszych usług możemy z powodzeniem kierować zarówno do Klientów biznesowych, jak i prywatnych. Frezowanie CNC w drewnie, jak i w innych materiałach, może znaleźć swoje zastosowanie w licznych branżach i sektorach takich jak: lotnictwo, kolej, motoryzacja, rynek wydobywczy, spożywczy i elektroniczny, a także wiele innych.

Zachęcamy Cię do skorzystania z naszej bogatej oferty, w której znajduje się usługa projektowanie wnętrz restauracji, meble do restauracji, hoteli oraz nowoczesne frezowanie CNC w drewnie, sklejce, mdf, pcv, laminat, corian, kompozyt.

Frezowane panele z MDF gr.16mm format 60/60cm

Oferujemy frezowane panele w dowolnych formatach oraz z dowolnymi motywami frezowane panele mogą służyć jako :

 • panele sufitowe,
 • parawany,
 • ażurowe ścianki,
 • fronty meblowe,
 • elementy dekoracyjne.

Oferowane panele możemy wykonać w dowolnej ilości z malowaniem oraz bez.

Frezowane elementy dekoracyjne na obrabiarce CNC

 • w płycie z okleiny naturalnej dąb
 • fronty baru
 • zabudowa filarów
 • zabudowa okapu barowego