Frezowanie CNC w drewnie
 • Home
 • /
 • Frezowanie CNC w drewnie

Usługi CNC drewno

Maszyna na użytek forma design

W ramach swojej działalności, Forma Design wykonuje projekty, które w efekcie mają tworzyć funkcjonalne i oryginalne zagospodarowanie przestrzeni lokali gastronomicznych i rozrywkowych. Zajmujemy się produkcją mebli i zabudów na zamówienie oraz usługą znaną jako frezowanie CNC w drewnie. Dzięki niej możesz zyskać nie tylko meble znakomitej jakości, ale też jedyne w swoim rodzaju tablice z logo Twojej działalności. Nasze bogate doświadczenie i szeroki wachlarz narzędzi pozwalają nam na frezowanie CNC drewna i innych tworzyw. W efekcie uzyskujemy nietypowe elementy – zarówno gdy mowa o meblach, jak i tablicach, ażurowych ścianach czy blendach.

Do naszych specjalności należy nie tylko staranne formowanie krawędzi elementów i szczegółowe wykonywanie zagłębień, rowków i stopni – zajmujemy się też wycinaniem finezyjnych elementów o dowolnych kształtach. Wszechstronność idealnie opisuje nasze usługi CNC. Drewno, sklejki, MDF, tekstolit, tworzywa sztuczne czy laminaty – obrabiamy skrawaniem, wycinamy i grawerujemy. W ramach naszej usługi CNC drewno dajemy szeroki wachlarz wyboru frezowanych kształtów i dopasowanie końcowego produktu do Twoich potrzeb.

Co więcej, nasze usługi, w które wchodzi frezowanie drewna CNC i komputerowo sterowana obróbka innych surowców, realizujemy zarówno na terenie Polski, jak i zagranicy.

Frezowanie CNC – w drewnie i w innych tworzywach

Frezowanie CNC drewna i innych materiałów to sposób obróbki skrawaniem, który nadaje powierzchniom kształtu – frezarką wykonuje się zatem rowki, kanaliki i płaszczyzny według projektu. Przy pomocy nowoczesnych urządzeń sterowanych numerycznie (CNC), specjaliści z Forma Design wytwarzają skomplikowane elementy, zgodne z projektem aranżacji lokalu. Dzięki bogatemu doświadczeniu, nasi specjaliści wykonają frezowanie CNC w drewnie, MDF i sklejce.

Frezowanie CNC drewna, MDF, sklejki i innych tworzyw – przykłady zastosowań

Nasza usługa, którą jest wycinanie CNC w drewnie i innych materiałach, jest dokonywana nie tylko na różnorodnych materiałach, ale też przy użyciu specjalnie zaprojektowanych na te potrzeby narzędzi. Z ich pomocą wykonujemy grawer, ozdobne panele, tablice informacyjne, tabliczki znamionowe, szyldy, litery przestrzenne, kasetony, reklamy świetlne, banery reklamowe, prototypy 3D, szablony, meble, ozdobne ornamenty oraz wiele innych elementów wyposażenia wnętrz.

Jeśli chcesz wyróżnić swój bar, pub lub kawiarnię, albo odświeżyć lub specjalnie wystylizować swój lokal, z pewnością pomoże Ci w tym frezowanie CNC w drewnie lub wybranym przez Ciebie materiale. Każdej przestrzeni dodasz w ten sposób wyrazistości i charakteru, lub uroku i przytulności – zależnie od atmosfery, jaką chcesz zbudować, pomożemy Ci dobrać odpowiednie do tego środki i chętnie podpowiemy, jaki materiał okaże się najlepszy. Pamiętaj, że masz multum opcji – wycinanie CNC w drewnie, sklejce, MDF, PCV. Wykonamy dla Ciebie zatem nie tylko frezowanie drewna CNC, ale też zajmiemy się frezowaniem CNC projektu w laminacie i kompozycie m.in. Staron, Corian, Dibond.

 

Frezowanie w drewnie CNC – zainwestuj w swoją prezencję

W Forma Design projektujemy wnętrza, produkujemy meble i zabudowy oraz dostarczamy wszystkie elementy potrzebne do montażu.  Frezowanie w drewnie CNC oraz wycinanie CNC w innych materiałach pozwala na łączenie modułów wykonanych z różnych tworzyw w jedną całość. Wycinanie CNC w drewnie i innych tworzywach dokonywana jest w naszej stolarni – tam nie tylko frezujemy i wycinamy za pomocą CNC, ale też produkujemy blaty i komponenty meblowe, wykonujemy tapicerki oraz montujemy meblowe wyposażenie.

Dzięki technologii CNC możemy kompleksowo wykonać części mebli, reklam oraz dekoracji. Dzięki temu zakres naszych usług możemy z powodzeniem kierować zarówno do klientów biznesowych, jak i prywatnych. Frezowanie CNC w drewnie, jak i w innych materiałach, może znaleźć swoje zastosowanie w licznych branżach i sektorach, takich jak lotnictwo, kolej i motoryzacja, ale też na rynku wydobywczym, spożywczym, elektronicznym i wielu, wielu innych.

Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty – wybierz odpowiedni materiał i opowiedz nam o swoich potrzebach, możliwościach i preferencjach. Proponowana przez nas jakość wykonania idzie w parze z wyjątkowymi projektami – subtelne dekoracje sprawdzą się jako dodatkowy element wzbogacający przestrzeń restauracji, hotelu i każdego innego lokalu.

Frezowane panele z MDF gr.16mm format 60/60cm

Oferujemy frezowane panele w dowolnych formatach oraz z dowolnymi motywami frezowane panele mogą służyć jako :

 • panele sufitowe,
 • parawany,
 • ażurowe ścianki,
 • fronty meblowe,
 • elementy dekoracyjne.

Oferowane panele możemy wykonać w dowolnej ilości z malowaniem oraz bez.

Frezowane elementy dekoracyjne na obrabiarce CNC

 • w płycie z okleiny naturalnej dąb
 • fronty baru
 • zabudowa filarów
 • zabudowa okapu barowego