Aranżacja wnętrz
  • Home
  • /
  • Aranżacja wnętrz

Aranżacja wnętrz Szczecin

W Forma Design stosujemy nowoczesne metody, pozwalające nam na sprawną wizualizację projektów. Dzięki takim usługom możesz mieć wgląd w aranżację wnętrz oraz wpływać na dobór materiałów i kolorów na każdym etapie współpracy.

Firma posiada własne biuro projektowe, doświadczoną ekipę montażową oraz profesjonalną nowocześnie wyposażoną stolarnię. Na potrzeby zlecenia samodzielnie tworzymy meble i wszelkie inne elementy wystroju, które zostaną uwzględnione w projekcie. Stawiamy na nowatorskie, ale zarazem funkcjonalne rozwiązania, dlatego proponowane przez nas produkty, wykonywane są z drewna, metali i kamienia. Cenimy przede wszystkim praktyczny design, ale jesteśmy otwarci na propozycje naszych Klientów, którzy mają własną wizję i wiedzą, jak w przypadku ich lokali powinna prezentować się nowa aranżacja wnętrz. Szczecin jest głównym obszarem naszych działań, ale chętnie podejmujemy współpracę z Klientami z wszelkich innych miejscowości w całej Polsce.

Aranżacja wnętrz Szczecin

Aranżacja wnętrz Szczecin

Aranżacja wnętrz gastronomicznych to nasza specjalność!

W Forma Design otrzymasz kompleksową usługę, zawierającą projektowanie i wykończenie wnętrz restauracji, pubów oraz innych miejsc rozrywki. Możesz nam powierzyć zarówno takie zadania, jak aranżacja wnętrz, zamawianie materiałów czy wykonanie mebli. Realizujemy projekty „pod klucz”, co oznacza, że możesz przekazać nam dostęp do swojego lokalu, po czym odebrać całkowicie wykończoną restaurację czy pub. Wszelkie aranżacje wnętrz Szczecin przeprowadzamy ze świadomością, że to właśnie wystrój wnętrza może stanowić główny czynnik, przyciągający zainteresowanie lokalem.

Wychodzimy z założenia, że skoro podstawą do osiągnięcia funkcjonalności pomieszczenia jest przemyślane rozmieszczenie jej komponentów, to w ramach usługi aranżacja wnętrz Szczecin w tworzonych przez nas projektach wydzielamy konkretne strefy. Zwracamy szczególną uwagę na rozmieszczenie poszczególnych sprzętów oraz na to, jak przebiegają ścieżki pracowników. Zależy nam na tym, by zbyt często się nie przecinały, ponieważ może to wpłynąć na pracę całego personelu i na zadowolenie gości. Wierzymy, że dzięki tak rozplanowanym trasom personelu, cykl przygotowywania posiłków będzie przebiegał sprawniej.

Oferując usługi aranżacji wnętrz Szczecin, planujemy wnętrza, w którym przewidziane są konkretne strefy dla osób, odbywających spotkania grupowe, biznesowe lunche oraz dla tych, którzy zdecydują się na romantyczne kolacje czy na samotnie spędzony wieczór. W ramach tej samej usługi dostosujemy Twój lokal gastronomiczny do potrzeb Klientów niepełnosprawnych ruchowo i zaproponujemy Ci np. szerokie przejście, podjazd czy obniżony próg.